<p><a href="https://bakisigorta.az/#/information/insurance-score" target="_blank" <font color=red>70% endirimlə KASKO - SADƏCƏ TESTİ KEÇ</font><p>
(®) “Bakı Sığorta” şirkəti, sığortada hər kəs üçün eyni qiymət yanaşmasını tam dəyişərək, “ONLAR” üçün xüsusi tarif, cəmi 1%-ə full KASKO sığortanı təqdim edib.
Bəs "ONLAR" kimidir???
"ONLAR" - https://bakisigorta.az/#/information/insurance-score - da sorğudan keçmiş və müsbət cavab almış şəxslərdir. Əslində məntiqlisi də budur. Sürücülük təcrübəsi daha çox olan, uzun müddət avtomobil idarə etsə də, hadisəsi baş verməyən və bəzi sosial göstəriciləri səbəbi ilə risksiz və ya daha az riskli sürücü kimi qiymətləndirilən şəxslərin , əlbəttə ki, digərləri ilə müqayisədə KASKO sığortanı daha aşağı qiymətə əldə etmək haqqları vardır.
Qiymətləndirmə sistemi (İnsurance Scoring System) real vaxtda, daxil etdiyiniz məlumatlar əsasında, bal hesblayır və 1%-lik KASKO sığorta almaq iddianızı yoxlayır. Əgər göstəricilər tələb olunan kimidirsə , sistem bu barədə Sizi anındaca məlumatlandırır və şirkətlə birbaşa əlaqə üçün xüsusi xanalar aktivləşir. Bütün proses cəmi 2 dəqiqə vaxtınızı alır və qarşılığında isə yüzlərlə manat qənaət edirsiniz.
Sığorta bazarında ilk və tək onlayn qiymətləndirmə sistəminə XOŞ GƏLMİSİNİZ!